Katlanir Temper Oda Camlama Sistemleri

Cam Balkon; Istenildiginde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi, istenildiginde ise tamamen açabilmenizi saglayan bir balkon kapatma sistemidir. Camlar sabit olmayip saga sola serbestçe hareket edebildiginden istenildiginde balkonun istenilen kismi açilabilmektedir.

 

Sistem :  Çok amaçli kullanim için tasarlanmis bir sistemdir. Mekanizmalardaki hareketli yapi sayesinde kullanimi kolaydir. Tam olarak kapatilip açilabilecegi gibi cam panellerin bir ya da birkaçini pencere gibi açip havalandirma amaçli kullanabilme imkani da saglar. Sistemin yapisi alüminyum tasiyici çerçeve, hareketli kanatlar, yönlendiricili aparatlar, temperli cam, yalitim dolgu malzemeleri ve fitillerden olusmaktadir. Manzara ve görüntüde hiç bir kayip olusturmaz. Manzaraniz tablo görünümüne bürünür. Disaridan bakildiginda da binalarin yapisinda bir degisiklik ve bozulma olmamaktadir. Bu nedenle göze hos görünmeyen yapisal kirlilikler olusmaz.

 

Katlanir Cam Balkon Sistemi: Sistemi tamamen açtiginizda balkonunuzu hiç bir baglanti ve ek yapilmamisçasina kullanma özgürlügü sundugu gibi, tam olarak kapatildiginda ise isi, rüzgar, ses, toz vb. dis etkenleri önemli derecede engelleyerek yalitim saglamaktadir

 

Sistemimiz, hayatimizin büyük bölümünün geçtigi evlerin daha islevsel kullanilmasi için düsünülmüstür. Aslinda evimizin parçasi olan balkonlarimizin sadece yazin kullanilan alanlar olmasi rahatsiz edicidir. Cam balkon kapama sistemimiz sayesinde; binamizin dis görünüsü güzellesmekte, balkonlarimiz atil kalmaktan kurtulmakta, evimiz soguk ve sicaga karsi tampon özelligi kazanmakta ve özellikle küçük çocuklarimizin emniyeti saglanmaktadir.

Haberler

Her bütçeye uygun ödeme imkanlariyla evinizi bastan yaratiyoruz..
Anahtar teslim komple daire tadilatlariniz için bizi deneyin !
Döviz Kuru
ISTANBUL