Pimapen ve Sistemleri

Ekonomik Pimapen ürünlerimiz ile ücretsiz kesif ve kusursuz montaj imkani.

 

PROFIL ÇESITLERIMIZ

 

PIMAPEN S-7000 HORIZON

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genisliginde ve 5 odacikli profilleri sayesinde isi, ses, toz, su yalitimi saglayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekligi ile genis pencere tasarimlarina olanak tanir. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kisminda simetrik görüntü saglanmasi amaciyla, çift kanat bini profili kullanilmaktadir.

 

PIMAPEN S-7000 MAXIMUS

Pencereler, mekânlari olumsuz dis kosullardan izole ederken, gün isigi ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak saglar.S-7000 Maximus, bu uyumu mükemmel bir sekilde size tasirken, mekaniniza da estetik bir görünüm kazandirir. Pimapen S-7000 serisinin standart konfor ve tasarrufunun yani sira ( 70 mm ve 5 odacikli profiller ) S-7000 Maximus, 109,5 mm’lik kasa-kanat yüksekligi ile görüs alaninizi genisletir.

 

PIMAPEN S-7500 FANTASIA

75 mm. genisliginde ve 6 odacikli tüm ana profilleri ile Türkiye'de ilk ve tek olmanin ayricaligini tasimaktadir. PIMAPEN S-7500 FANTASIA 3'lü (iç-orta-dis) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalitimi sayesinde kullanicilarina konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.PIMAPEN S-7500 FANTASIA ’ nin üstün yalitim özellikleri, her türlü iklim kosulunda sorunsuz kullanimini saglar. Kasa-kanat yüksekliginin 110 mm olmasi, tüm pencere boyutlarinda profil yüzeyinin daha az görünerek daha genis görüs açisi ve daha aydinlik mekanlar yaratilmasina olanak verir.

 

S-7700 SLIDER(SÜRME)

Bu serinin profilleri genis pencere ve kapi bosluklarinin sürme pencere ve kapi olarak kapatilmasini saglamak amaciyla dizayn edilmistir. S-7700 SLIDER ile genis kapi ve pencere bosluklarinda 2’li, 3’lü, 4’lü kanat hareketleri saglanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir. Ayrica genis kanatlarin sorunsuz çalismasi için özel bir ray sistemi gelistirilmistir.

 

S-9500 SLIDER(SÜRME)

S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanimi azaltilmakta böylece maliyetler düsürülmektedir. Daha az kanat kullanimi ile daha genis cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydinlik saglanmakta ve çok ferah ortamlar yaratilmaktadir.

 

 

Haberler

Her bütçeye uygun ödeme imkanlariyla evinizi bastan yaratiyoruz..
Anahtar teslim komple daire tadilatlariniz için bizi deneyin !
Döviz Kuru
ISTANBUL